Hakkımızda
Işıltı Park olarak gelenekle geleceği birleştiren üretim ve faaliyetlerimiz ile gücümüze güç katıyoruz.

 

MD Group; ticari geleneğin izlerini kurulduğu günden günümüze yansıtarak, ticari yolculuğunda, dürüstlük, doğruluk, kaliteli hizmet ve zamanında teslimat prensiplerini marka değeri olarak benimseyip, gelişim gayretleriyle sektördeki başarılı konumunu pekiştirmiştir.

 

 

Şirketimiz uzun yıllara dayanan ticari tecrübeye sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren inşaat, makine ve plastik konularında üretim yapan uzman kadromuzla her zaman bir adım daha ileriye gitmenin gururunu yaşamaktayız.

 

Group şirketlerimizden olan IŞILTI PARK olarak;

 

Çocuk oyun parkları,  oyun grupları ve tüm yedek parçaları, dış mekan spor aletleri, oturma bankı, kent mobilyaları, sehpalar, tarım ve hayvancılık ekipmanları, plastik medikal yedek parçaları, plastik oyuncak ve yedek parçaları, otomotiv yedek parçaları, enjeksiyon-şişirme yöntemi ,rotasyon, plastisol kaplama hattı fason ve özel üretim hizmetleri ile çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz.

 

Enjeksiyon ve Şişirme plastik makinelerimiz 10 gram dan 36 kilograma kadar üretim yapabilme kapasitesine sahiptir.

 

Büyük ölçekte bir işletme olup, tamamı kendi öz sermayesi ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. İlk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede plastik sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve en uygun fiyat olmuştur.

 

"Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir" prensibiyle çalışan IŞILTI PRAK, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.